Przedszkole

„Zaczarowane Przedszkole” to kompleksowa oferta podstawowych zajęć przedszkolnych oraz uzupełniającego bloku edukacyjnego dla dzieci w wieku 2,5 – 6 lat.

Klub Dziecięcy

Zajęcia przygotowawcze i adaptacyjne w ramach "Zaczarowanego Klubu Dziecięcego" dla dzieci  od 18 miesiąca życia przygotowujące się do rozpoczęcia nauki w przedszkolu.

Magic Words

Nauka i zabawa z językiem angielskim w „Magic Words - English Academy for Kids” od 3 roku życia w oparciu podręczniki i kursy językowe  wydawnictwa Pearson  dedykowane dla dzieci.

„Zaczarowane” to miejsce, gdzie każdego dnia wraz z dziećmi tworzymy wyjątkową placówkę edukacyjno - wychowawczą. Starannie opracowany program edukacyjny, wysoki poziom bezpieczeństwa, wykwalifikowana kadra oraz ścisła współpraca z rodzicami wpływają na szczególne warunki dydaktyczne i organizacyjne, które zapewniają oraz stymulują rozwój dzieci w czterech kluczowych dziedzinach: wiedzy, umiejętności, predyspozycji i emocji, dzięki czemu nasi podopieczni doskonale poradzą sobie z wyzwaniami w dalszych latach edukacji.

Nauka pływania

W "Zaczarowanym Przedszkolu" nasze dzieci mają możliwość uczestnictwa w kursie nauki pływania pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Język angielski

Wszystkie dzieci uczęszczające do „Zaczarowanego Przedszkola" objęte są nauką j. angielskiego w oparciu  o podręczniki wydawnictwa Pearson oraz kurs My Little Island.

Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej skierowane dla dzieci z "Zaczarowanego Przedszkola" mają na celu poprawę jakości postawy dzieci i ich wzorców ruchowych.

Logopedia

Grupowe zajęcia logopedyczne dla dzieci z "Zaczarowanego Przedszkola" stanowią formę profilaktyki logopedycznej. Celem zajęć jest kształtowanie prawidłowej wymowy.

Chcesz zapisać swoje dziecko na zaczarowane zajęcia ? Wypełnij i wyślij poniższy formularz a my skontaktujemy się w możliwie najszybszym terminie aby omówić szczegóły.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny lub spotkanie w naszym przedszkolu, wszystkie dane kontaktowe znajdziesz Tutaj.

Przedszkole Niepubliczne „Zaczarowane Przedszkole”

41-717 Ruda Śląska,
ul. E. Szramka 3

Nasz zaczarowany telefon: + 48 535 155 551

Przedszkole Niepubliczne „Zaczarowane Przedszkole”
Zaczarowany Klub Dziecięcy
Magic Words - English Academy for Kids

41-717 Ruda Śląska, ul. E. Szramka 3
e-mail: kontakt@zaczarowane.pl
tel.+ 48 535 155 551

Copyright 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Zaczarowane przedszkole. All rights reserved.